İletişime Geç

“Kauçukta kalite ve güvenilirlikle sürdürülebilir çözümler sunarak dünya genelinde müşteri memnuniyetini yükseltecek ürünler üretiyoruz.”

İletişim
Karpuzsekisi, 6059. Cadde No:4, 38090 Organize Sanayi Bölgesi/Hacılar/Kayseri
+90 352 322 13 58  +90 352 322 13 59 
info@gungorkaucuk.com

Hakkımızda

Since 1986

Hakkımızda 1986'dan Beri Sizlerleyiz.

“Kauçukta kalite ve güvenilirlikle sürdürülebilir çözümler sunarak dünya genelinde müşteri memnuniyetini yükseltecek ürünler üretiyoruz.”

Güngör Kauçuk A.Ş 1986 yılında kauçuk ürünler üretimi üzerine faaliyetlerine başlamıştır. İlerleyen yıllar içerisinde sektörde edindiği tecrübelerle ar- ge çalışmaları neticesinde üretim departmanını genişleterek kauçuk sektörünün öncü firmaları arasında yer almıştır. 2006 yılı içerisinde Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde gerçekleştirdiği yatırımları ile fabrika sahasında bulunan laboratuvarı ve kalıphanesi ile üretimin her safhasında sektörün ihtiyaçlarına çözümler üreterek kalite standartlarını TSE ve ISO kalite belgeleri ile tescillemiştir. 2023 yılı içerisinde ekonomik kalkınma ve istihdama katkı sağlamaya yönelik gerçekleştirdiği yatırımları ile Kayseri Organize Sanayi Bölgesi içerisinde yeni üretim tesisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketimiz geniş üretim kapasitesi ile Alüminyum Cephe Sistemleri başta olmak üzere Çelik Kapı ve Pvc pencere sistemlerine yönelik uluslararası kalite standartlarına uygun epdm kauçuk fitil ve contalar üretmektedir. Şirketimiz “güvenilir, sızdırmaz, bağlantı elemanları” üretimi ilkesi ile ham kauçuğun nihai ürün olarak sunulmasında üretim proseslerini kendi bünyesinde gerçekleştirmekte olup sıcak hava tünelli Epdm hatlarında endüstriyel kauçuk fitiller üreterek sektörel çözümler sunmaktadır. Güngör Kauçuk olarak üretim proseslerimizin kalite kontrolü kendi laboratuvarında analiz edilerek üretime hazırlanıp son ürün bazında üretime hazır hali getirilir, kalıplama ve modelleme ise şirketimizin uzman ekiplerince çözüme odaklı olarak tasarlanarak gerçekleştirilmektedir. 3000 ton/yıl kauçuk karışım kapasitesine sahip şirketimiz EPDM,NBR,SBR,NR ve Silikon kauçuk hamurlarını pres ve sıcak hava tünelli üretim hatlarında işlemektedir. Güngör Kauçuk yıllık üretim kapasitesini kalite ve istikrar ile doğru orantılı olarak günden güne artırarak sektöre yön vermeye devam etmektedir

Misyon

Güngör Kauçuk, müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir endüstriyel kauçuk ürünleri sunarak ihtiyaçlarını karşılamayı misyon edinmiştir. Misyonumuz, sürekli iyileştirme ve yenilik ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, çevresel ve toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirmek, çalışanlarımızın gelişimini desteklemek ve işimizi etik değerlere dayalı olarak sürdürmektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sektörde güvenilir bir marka olarak bilinmek için çalışıyoruz.

Vizyon

Güngör Kauçuk, endüstriyel kauçuk ürünlerinin önde gelen üreticilerinden biri olarak, müşteri ihtiyaçlarını öncelikli olarak belirleyen ve müşterilerimize değer katmayı amaçlayan bir vizyonla hareket etmektedir. Vizyonumuz, kaliteli ürünlerimizle sektörde lider olmak ve sürdürülebilir bir şekilde büyümek için sürekli olarak yenilikçi çözümler sunmak ve müşterilerimize güvenilir bir iş ortağı olarak hizmet etmektedir.

Hakkımızda1986'dan Beri Sizlerleyiz

Güngör Kauçuk, 1986 yılından bu yana endüstriyel kauçuk sektöründe güvenilir bir isim olmaya devam ediyor. Tecrübemiz ve kalitemizle müşterilerimize uzun yıllardır hizmet veriyoruz.

Müşteri gizliliği bizim için en yüksek önceliklerden biridir. 30 yılı aşkın deneyimimizle, endüstriyel kauçuk çözümlerinde uzmanız. Hızlı ve güvenilir teslimatlarla müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için çalışıyoruz.

Gizlilik ve Güvenlik
100%
Deneyim
100%
Teslimat Süresi
100%

HakkımızdaŞirket Geçmişi ve Sürekliliği